איתור נכסים

חברת ברצלונה דרימס מחויבת ללקוחותיה ולאחר שיחת ייעוץ ראשונית, נבנה עבורם "פרופיל משקיע" אשר יגדיר את מאפייני הנכס המבוקש. לאחר מכן, נשלח את הפרופיל לכשלושים סוכנויות התיווך עמן אנו מקושרים וניצור עבור המשקיע רשימה של הנכסים האטרקטיביים ביותר אשר חלקם מוצעים לנו כ"לקוחות מועדפים" עוד לפני שהם מוצגים באתרי האינטרנט השונים.

ליווי טכני, משפטי ואדריכלי

במהלך שהותו של המשקיע בעיר נסייע לו בפתיחת חשבון בנק ספרדי ובמידת הצורך, הצגת מסמכים לקבלת המשכנתא. כאשר יאותר הנכס המתאים ויאושר על ידי הלקוח, נערוך מפגש מקצועי עם צוות החברה הכולל עורך דין, אדריכל ויועץ מס ויחד נבחן את כדאיות הרכישה. בהמשך, תלווה חברת ברצלונה דרימס את חתימת החוזים השונים עד למועד רכישת הנכס.

פתרונות בירוקרטיים

לאחר רכישת הנכס תדאג חברת ברצלונה דרימס למגוון פתרונות בירוקרטיים כמו רישום בעירייה, רישום בטאבו, תשלומי מס רכישה, תשלומי ועד בית, ארנונה, שינוי שם בחברת מים, חשמל וגז ועוד.

השבחת הנכס וניהולו

חברת ברצלונה דרימס עובדת בשיתוף עם שני משרדי אדריכלים ועם חמישה קבלני שיפוץ ובמידת הצורך ניצור בשיתוף עם המשקיע תכנית אדריכלית, נקבל הצעות מחיר לשיפוץ  ונלווה את המשקיע בהליך השבחת הנכס. לאחר מכן נסייע בניהולו, השכרתו לטווח בינוני, לטווח ארוך או מכירתו